Laipni lūdzam Avotos!

"AVOTI" - atpūta visai ģimenei!

Mūsdienīgs atpūtas un sporta komplekss Valmieras pievārtē, kas piedāvā aktīvo atpūtu, telpās svinībām un nakšņošanai.

Piedzīvojums Valmierā! Ekskursija skolēniem visai dienai

Ekskursija skolēniem - BMX ČempioniJaunumi un īpašie piedāvājumi

Aizvadīts ģimeniskais “Valdeko Ziemas karnevāls”

2018-03-05

Valdeko ziemas karnevāls

Turpinot aizsāktās tradīcijas, arī šogad februāra beigās pie DUS “Valdeko” un atpūtas parkā “Avoti” trešo reizi notika “Valdeko Ziemas karnevāls”. Pasākuma dalībniekiem, baudot īstu ziemu, bija iespēja piedalīties masku parādē un izmēģināt dažādas ziemas atrakcijas, ko bija sarūpējuši pasākuma organizatori – biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā”.

Distanču slēpošanas trase un slidotava atvērta!

2018-02-01

Ziema Avotos ir atgriezusies! Distanču slēpošanas trase un slidotava ir atvērta. Gaidīsim ciemos katru dienu no 8.00-22.00.

Atpūtas parkā “Avoti” atvērta slidotava un distanču slēpošanas trase

2018-01-24

Distanču slēpošanas trase atpūtas parkā Avoti

Atpūtas parka Avoti teritorijas shēma - ziemā

Šonedēļ atpūtas parkā “Avoti” pie Valmieras tika atklāta 300 kv.m plaša brīvdabas slidotava un divus kilometrus gara distanču slēpošanas trase. Brīvdabas slidotava un distanču slēpošanas trase atpūtas parka “Avoti” teritorijā ziemā bez maksas pieejama jau ceturto gadu un uz to aicināti visi aktīvās atpūtas cienītāji.

Sildotava ir apgaismota un tāpat kā distanču slēpošanas trase - atvērta visiem ziemas aktīvās atpūtas cienītājiem no pl. 8.00 – 22.00. Par inventāru gan jāparūpējas būs pašiem. Apmeklētāju ērtībai netālu no slidotavas Bistro “Valdeko” nodrošina ēdināšanas pakalpojumus un sanmezglus.

Ar Burtnieku novada pašvaldības atbalstu distanču slēpošanas trasi un slidotavu apsaimnieko biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā”. Ziemas aktivitātes “Avotos” atbalsta atpūtas parks “Avoti”, DUS “Valdeko”, būvuzņēmums “SCO Centrs” un būvmateriālu veikals “Būve”.

Atpūtas parkā “Avoti” atklāta brīvdabas slidotava

2018-01-22

Šodien, 22.janvārī atpūtas parkā “Avoti” pie Valmieras tika atklāta 300 kv.m. plaša brīvdabas slidotava. Ar Burtnieku novada pašvaldības atbalstu slidotavu apsaimnieko biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā”.

Brīvdabas slidotava atpūtas parka “Avoti” teritorijā ziemā bez makas pieejama jau ceturto gadu. Tā ir apgaismota un atvērta visiem aktīvās atpūtas cienītājiem no pl. 8.00 – 22.00. Par inventāru gan jāparūpējas būs pašiem. Apmeklētāju ērtībai netālu no slidotavas Bistro “Valdeko” nodrošina ēdināšanas pakalpojumus un sanmezglus.

Uzsākts darbs arī pie distanču slēpošnas trases izveides. Ja laikapstākļi ļaus, tad atpūtas parka “Avoti” teritorijā tiks izveidota 3km gara distanču slēpošnas trase. Šī trase, tāpat kā slidotava būs pieejama bez maksas.

Ziemas aktivitātes atpūtas parkā “Avoti” tiek nodrošinātas ar Burtnieku novada pašvaldības, atpūtas parka “Avoti”, biedrības “Esi aktīvs ziemā un vasarā”, DUS “Valdeko”, būvuzņēmuma “SCO Centrs” un būvmateriālu veikala “Būve” atbalstu.