EKSKURSIJAS SKOLĒNU GRUPĀM

PIEDZĪVOJUMS VALMIERĀ - ekskursija visai dienai!

PIEDZĪVOJUMS VALMIERĀ - ekskursija visai dienai!

Piedzīvojums Valmierā! Ekskursija skolēniem visai dienai - piedāvājam tev un tavai klasei izbaudīt veselu dienu Valmierā!

Apvienojot divu atpūtas kompleksu pakalpojumus esam izveidojuši lielisku iespēju aktīvi atpūsties Valmierā, izbaudot visdrošāko piedzīvojumu kokos, relaksējošo baskāju taku, iemēģināt roku minigolfa spēlē, aplūkot BMX muzeju un sātīgi paēst.

Baskāju taka – Ikvienam dabas mīļotājam ir iespēja doties pastaigā “Sajūtu Parka” atjaunotajā baskāju takā. Tā ir 2 km gara un ir veidota no dažādiem dabas un veiklības elementiem. Takas apmeklētāji ir aicināti kopumā sajust 15 dažādus seguma veidus, ko izbaudīt ar basām kājām.

Taka kokos – drošākā taka kokos, kas aprīkota ar nepārtrauktu drošināšanas sistēmu, kas neļauj patvaļīgi noāķēties.

Tas ir izaicinājums 1.5 km garumā, 5-11 m augstumā ar 4 trošu nobraucieniem pāri  Gaujai.

Izzinoša un izklaidējoša dabas taka. Labirints - "Koku skola" ir celiņu sistēma mežā, kurā pastaigājoties iepazīsi meža kokus un krūmus. Divu kilometru garajās meža takās jāatrod seši koku noslēpumi un pareizais ceļš uz izeju.

Apmeklētājus, kas atradīs visus sešus koku noslēpumus gaida pārsteigums!

Minigolfa spēle bez vecuma ierobežojuma! Avotos atrodas vienīgais 18 bedrīšu minigolfa laukums Valmieras apkārtnē.

"BMX muzejā - slavas zālē" apskatāmi izcilākie Latvijas BMX sportistu sasniegumi! Latvijā BMX velosportam ir 20 gadu sena vēsture un šo gadu laikā BMX braucēji uzrādījuši ļoti augstus panākumus gan Eiropas, gan Pasaules čempionātos. Spilgtākais sasniegums - Māra Štromberga uzvara Pekinas Olimpiskajās spēlēs.

Ekskursijā iekļauts:

 • Gaujas Stāvo krastu “Sajūtu parkā” – Taka kokos vai Baskāju taka;
 • Atpūtas kompleksā „Avoti” – BMX Muzeja un BMX velotrases apskate, Dabas taka - Labirints, Minigolfs, pusdienas.

Izmaksas: 6h = 18€/pers. (izvēloties „Taka kokos”) 

4h = 16€/pers. (izvēloties „Baskāju taka”)

Atrašanās vieta: Gaujas Stāvo krastu sajūtu parks - Valmiera, Jāņa Daliņa iela 2.

Atpūtas komplekss „Avoti” - "Avoti", Valmieras pagasts, Burtnieku novads.

Kontaktinformācija: Ekskursijas notiek iepriekš piesakoties, zvanot pa tālruni +371 27879242 vai rakstot uz e –pastu sajutuparks@voc.lv.

Uzzini vairāk un piesakies!  

Sporta taka OLIMPIĀDE

Ekskursija BMX ČEMPIONI

Ekskursija BMX ČEMPIONI


Ekskursijā “BMX Čempioni” apmeklētāji tiks iepazīstināti ar BMX velotrasi - piecpadsmit gadu laikā šajā trasē notikušas daudzas vērienīgas sacensības, tajā skaitā seši Eiropas BMX čempionāta posmi, un šeit izauguši mūsu BMX olimpieši – Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide, Sandra Aleksējeva, Artūrs Matisons un Ivo Lakučs. BMX velotrasei ir Nacionālās sporta bāzes statuss un tā aprīkota gan ar bērniem atbilstošu, gan ar Olimpiskajam standartam atbilstošu starta estakādi un šķēršļiem.

Gida pavadībā tiks apskatīts BMX muzejs-slavas zāle, kurā apskatāmi izcilākie Latvijas BMX sasniegumi, Pekinas, Londonas un Rio (drīzumā) BMX ekspozīcijas, sacensību trofejas un Māra Štromberga Olimpiskais BMX divritenis, ar ko viņš Pekinā ieguva pirmo zelta medaļu!

Programmas turpinājumā paredzēta Trušu mājas apskate, kuras laikā būs iespējams barot trušus. Pēc tam Jums būs iespēja iepazīties ar meža kokiem un krūmiem dabas takā – labirints “Koku skola”, kur 2km garajās takās jāatrod seši koku noslēpumi un pareizais ceļš uz izeju.

Pēc dabas takas-labirinta apmeklējuma, bērni instruktora vadībā varēs sacensties minigolfa turnīrā.

Ekskursijas noslēgumā pieejama piknika zona ar ugunskuru un iesmiem, kur visa klase varēs ieturēt maltīti ar pašu ceptām desiņām!

Papildus iespējas: gumijlēkšanas batuti "Sienāzis", Katapulta, Klinšu kāpšanas siena, sporta laukumi, ēdināšana un nakšņošana

Ekskursijas programma gida pavadībā

 • BMX velotrases apskate - izstaigā BMX velotrasi klātienē, apskati kādi izskatās BMX tramplīni un uzkāp 9 m augstajā Olimpiskajā BMX starta estakādē!
 • BMX muzejs - slavas zāle - iepazīsti Latvijas izcilākos BMX braucējus, apskati Māra Štromberga Pekinas Olimpisko spēļu BMX divriteni
 • Dabas taka - labirints "Koku skola" - iepazīsti meža kokus un krūmus! Labirinta meža takās jāatrod seši koku noslēpumi un pareizais ceļš uz izeju
 • Minigolfa turnīrs - Instruktora pavadībā izspēlē klases turnīru minigolfā!
 • Piknika vieta ar ugunskuru - Ugunskurā uzcep līdzpaņemtās desiņas!

Papildus informācija

 • Ekskursija paredzēta grupām līdz 60 personām - sākot no 8 gadu vecuma.
 • Visu ekskursijas laikju grupu pavada gids. Gadījumā, ja grupa ir virs 35 personām, ekskursiju pavada divi gidi
 • Ekskursijas ilgums 3 - 4 stunadas (ieskaitot pikniku)
 • Četriem pavadošajiem skolotājiem apmeklējums ir bez maksas!
 • Ekskursijas iespējams pieteikt no 8:30 līdz 18:00
 • Ekskursijas laiku lūdzam iepriekš pieteikt pa e-pastu info@avoti.com vai tālruni 29499342!

Ekskursijas cena

Ekskursijas cena skolēniem - 6,00 EUR/pers

Ekskursijas cena pieaugušajiem - 8,00 EUR/pers