Ekskursijas

August 2018
Piedāvājums

Ekskursijā “BMX Čempioni” apmeklētāji tiks iepazīstināti ar BMX velotrasi - piecpadsmit gadu laikā šajā trasē notikušas daudzas vērienīgas sacensības, tajā skaitā seši Eiropas BMX čempionāta posmi, un šeit izauguši mūsu BMX olimpieši – Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide, Sandra Aleksējeva, Artūrs Matisons un Ivo Lakučs.
 

Gida pavadībā tiks apskatīts BMX muzejs-slavas zāle, kurā apskatāmi izcilākie Latvijas BMX sasniegumi, Pekinas, Londonas un Rio BMX ekspozīcijas, sacensību trofejas un Māra Štromberga Olimpiskais BMX divritenis, ar ko viņš Pekinā ieguva pirmo zelta medaļu!
 

Pēc tam Jums būs iespēja iepazīties ar meža kokiem un krūmiem,sēnēm un dzīvniekiem dabas takā labirints– “Meža skola”, kur 2km garajās takās jāatrod seši koku noslēpumi un pareizais ceļš uz izeju. Programmas turpinājumā bērni instruktora vadībā varēs sacensties minigolfa turnīrā.
 

 

Ekskursijas programma gida pavadībā:

•    BMX velotrases apskate- izstaigā BMX velotrasi klātienē, apskati kādi izskatās BMX tramplīni un uzkāp 9 m augstajā Olimpiskajā BMX starta estakādē!
•    BMX muzejs - slavas zāle- iepazīsti Latvijas izcilākos BMX braucējus, apskati Māra Štromberga Pekinas Olimpisko spēļu BMX divriteni 

•    Dabas taka labirints- "Meža skola"- iepazīsti meža kokus un krūmus,sēnes un dzīvniekus! Labirinta meža takās jāatrod seši koku noslēpumi un pareizais ceļš uz izeju.

•    Minigolfa turnīrs- Instruktora pavadībā izspēlē klases turnīru minigolfā 18 bedrītes!Spēles mērķis – ar pēc iespējas mazāk sitieniem izspēlēt visas bedrītes.
 

 

Cenrādis
  EUR
1 persona 7,00

 

  • Piedāvājumā ietilpst arī piknika vieta ar ugunskuru.

  • Skolotājiem un vecākiem bez maksas

  • Aptuvenais ekskursijas ilgums ir 3 – 4 stundas.